Ponuka inscenácií s cenníkom

 

 
 
 
Cenník platný pre divadlá, obecné úrady, kultúrne centrá, shopping centrá, festivaly, firmy a súkromné párty

 

1.Škola mágie a kúziel (Pre deti od 3 do 12 rokov, cena 250 € + doprava)

Profesorka Minerva McGonagallová a jej asistentka Alexandria Wisgerchandengerová vás privítajú na akadémii mágie a kúziel a prevedú študentov prvou lekciou čarovania a tajných trikov. Deti, ktoré sa zapoja do deja majú možnosť získať diplom Harryho Pottera.                    

2.Králiky z klobúka (Pre deti od 2 do 10 rokov, cena 260 € + doprava)

Dvaja kralíci Oskar a Bonifác, ktorí lietajú po svete vo svojom klobúku sa zastavia aj u vás, aby vás naučili niečo o zdravej výžive, geografii, farbách, či vesmíre a pritom si s vami zaspievajú a zatancujú svoje veselé pesničky.

3.Piráti na cestách (Pre deti od 5 do 12 rokov, cena 270 € + doprava)

Rozprávanie trochu svojského piráta Gorana a krásnej pirátky Elizabeth o ich histórii, zvykoch, či obľúbených pirátskych jedlách. Deti majú možnosť preukázať svoju odvahu a získať tak pirátsky diplom či ochutnať pirátsku dobrotu.

4.Ajka a Majka (Pre deti od 3 do 10 rokov, cena 250 € + doprava)

Animačné predstavenie s dvoma bláznivými kamoškami Ajkou a Majkou, v ktorom sa súťaží, spieva a tancuje. Deti sa zabavia a kto sa zapojí do súťaže, či hádania, získa aj sladkú odmenu.

5.O snehuliakovej mrkve (Pre deti od 2 do 10 rokov, cena 260 € + doprava)

Zimný príbeh o nevšednom kamarátstve malého hladného zajačika, ktorý putuje zasneženou krajinou a smiešneho nesmrteľného snehuliaka, ktorý si privyrába tým, že pracuje ako živá socha.

6.Zo života stromov (Pre deti od 3 do 12 rokov, cena 280 € + doprava)

Inscenácia s environmentálnou tematikou. Štyri stromy zábavnou formou debatujú o tom, čo sa deje v našich parkoch, lesoch, či na sídliskách, deti sa dozvedia kopec nových zaujímavých informácií o našej prírode a napokon si spolu so stromami preveria svoje vedomosti formou súťaže.

7.Cicimbrus Brmbolec a Hermelína Pehavá (od 3 do 10 rokov, 250 € + doprava 0,22/km BB a späť)

Trochu nemotorný iluzionista a jeho snaživá asistentka prinášajú deťom predovšetkým úsmev na tvári svojimi komediálnymi bonmotmi, no v tejto inscenácii nechýbajú ani skutočné kúzla a dokonalé ilúzie, pri ktorých malí diváci žasnú a občas sú aj prizvaní do deja.

 

Cenník platný pre všetky ZŠ(s malou scénografiou)

Pre všetky základné školy na všetky inscenácie platí rovnaká cena 230 €, v ktorej sú zahrnuté už aj cestovné náklady, takže táto cena je konečná.

Cenník platný pre všetky MŠ(s malou scénografiou)

Pre všetky materské školy na všetky inscenácie platí rovnaká cena 160 €, v ktorej sú zahrnuté už aj cestovné náklady, takže táto cena je konečná.

V prípade, ak si objednáte 2 a viac predstavení v jednom kalendárnom roku, je možné poskytnúť zľavu z ceny predstavenia.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami !  !  !  
 
 
 
 

 


Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.


Kontakt

Divadlo z klobúka

9.mája 28
Banská Bystrica
974 01

IČO: 52930076


00421 915 652 450